Titkárnő, asszisztens (Kistelek Agropark 4.)

EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
6760 Kistelek, Agropark 4., Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Akár azonnal is
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
130.000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Titkárnői feladatok ellátása
Ügyfelek kávéfőzés
Fénymásolás
Adatok rögzítése
Nyilvántartások vezetése
Közintézményeknél napi ügyintézés (pl. posta)
Egyéb egyszerű adminisztratív feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Hosszú távú munkalehetőség.
A munkaidő munkanapokon 08:00-17:00-ig.
Modern, klimatizált irodába, fiatalos csapatba keresünk munkatársat.

Várjuk: tartósan álláskereső, pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező jelentkezését is.

A munkába lépés akár azonnal is lehetséges.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük a nettó bérigény megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát a pwtallas@gmail.com e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Precíz pontos munkavégzés
Magabiztosság
Rugalmasság
Önálló munkavégzés
Problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő tevékenysége: kereskedelem, értékesítés, javítás.

A cég címe

6760 Kistelek