Könyvelőt keresünk (Szeged)

EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
6725 Szeged, Textilgyári út 3.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Akár azonnal is
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Átlag feletti fizetés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Önállóan dolgozni tudó könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Teljes körű könyvelés és bérszámfejtés
- Folyamatos jogszabálykövetés, törvényi jogszabályok, határidők megfelelőségének betartása.
- Havi , negyedéves, évet záró kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások elkészítése. Egyéb jelentések, statisztikák elkészítése
- Vállalatcsoport számviteli rendszer karbantartása, szabályzatok aktualizálása és betartása
- Együttműködés a vezetőséggel, Vezetői döntéshozatal támogatása, monitoring és kontrolling funkciók segítése
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a könyvvizsgálatoknál
- Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Információk a kiválasztási folyamatról

Mit kínálunk
- Versenyképes bérezés
- Tejes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban való foglalkoztatás
- Jó munkahelyi körülmények biztosítása
- Szakmai fejlődést építő és támogató környezet
- Folyamatos tréningek, oktatások
- Főkönyvelő segítő és tanító iránymutatása

A munkába lépés időpontja megfelelő munkatárs jelentkezése esetén akár azonnal is lehetséges.

Fényképes magyar nyelven írt önéletrajzokat várunk.
E-mail: pwtallas@gmail.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Előnyt jelent:
- Adótanácsadói végzettség
- Bérszámfejtési ismeretek
- Ten-Soft könyvelői program ismerete
- RLB program ismerete

Elvárások
- Mérlegképes Könyvelői szakirányú végzettség
- Minimum 3 - 5 év szakmai gyakorlat
- Határozottság, mobilitás, rugalmasság
- Jó kommunikációs képesség
- Jó probléma megoldó képesség
- Önálló felelős munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
- Csapatmunkára való alkalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő tevékenysége: kereskedelem, értékesítés, javítás.

A cég címe

6760 Kistelek