Könyvelőt keresünk xi. kerületi könyvelő irodába

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Nettó 220.000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- a vállalkozás teljes körű könyvelése
- számviteli feladatok ellátása
- adóbevallások, nemzetközi adatszolgáltatások elkészítése
- havi, negyedéves, éves zárások, kimutatások összeállítása, az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
- beszámoló összeállítása
- amortizáció kalkulálása
- analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése a főkönyvvel

Megbízó

Budapesti könyvelőirodába keresünk fiatalos, jelenleg 10 főből álló csapatba végzettséggel és tapasztalattal rendelkező könyvelőt. A munkakörnyezet a kis létszám miatt családias, a munkatársak abszolút segítőkészek.
A könyvelőiroda profilja a kis-és középvállalkozások teljes körű könyvelői, ügyviteli kiszolgálása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

- pénzügyi- számviteli ügyintézői, illetve könyvelői végzettség (nemzetközi könyvelés ismerete)
- 1-3 év szakmai tapasztalat
- MS Office ismerete
- magas szintű excel tudás (függvények, Pivot táblák)
- önállóság, felelősségteljes munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Katona József utca 15.
1137 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kovács Adrienn
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.