Adatrögzítőt keresünk!

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, 13. kerület Nyugati pályaudvartól 5 percre
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az elszámolási időszak rendkívül fontos egy cég életében, így nincs más kérésünk, csak a pontosság!
- Az irodai feladatok ellátása
- A jelenléti ívek felvitele az euCSOPORT rendszerébe
- Munkavállalók beosztásának rögzítése és ellenőrzése. Ezek azok a feladatok, amit leendő kollégánkra bíznánk, ezzel megkönnyítve a cégcsoport mindennapjait.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megfelelő lehetőség nyugdíjas és kismama státuszban munkakeresőknek, vagy azoknak, akik nem szeretnének/nem érnek rá egész hónapban dolgozni!

Megbízó

Az euCSOPORT széleskörű HR szolgáltatásokat nyújt partnereinek.Központunkban mindennapos, hogy mások munkájának jobbátételén és egyszerűsítésén dolgozunk. Most viszont szeretnénk, hogy nekünk segítsen valaki. Új adatrögzítő kollégát szeretnénk csapatunkban tudni, fix keresettel, teljes munkaidőben az elszámolási időszakokban (kb. 2 hét havonta).

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

Szeretnénk, ha a jelentkező rendelkezne olyan készségekkel, amik igazán fontosak ahhoz, hogy bevegyük őt a csapatunkba.
- A munkák sokszor ismétlődőnek hathatnak, így érdemes a jelentkezőnek jól tűrnie a monotonitást!
- Örülnénk, ha nem ez lenne az első adatrögzítői munkája! Lényeges a tapasztalat egy ilyen fontos munkánál!
- Precízitás. Igen, ahogy írtuk, rettentően fontos a pontosság!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.