Keressük a legprecízebb adatrögzítőt!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

Az elszámolási időszak rendkívül fontos egy cég életében, így nincs más kérésünk, csak a pontosság!
- Az irodai feladatok ellátása
- A jelenléti ívek felvitele az euCSOPORT rendszerébe
- Munkavállalók beosztásának rögzítése és ellenőrzése. Ezek azok a feladatok, amit leendő kollégánkra bíznánk, ezzel megkönnyítve a cégcsoport mindennapjait.

Elvárások

Szeretnénk, ha a jelentkező rendelkezne olyan készségekkel, amik igazán fontosak ahhoz, hogy bevegyük őt a csapatunkba.
- A munkák sokszor ismétlődőnek hathatnak, így érdemes a jelentkezőnek jól tűrnie a monotonitást!
- Örülnénk, ha nem ez lenne az első adatrögzítői munkája! Lényeges a tapasztalat egy ilyen fontos munkánál!
- Precízitás. Igen, ahogy írtuk, rettentően fontos a pontosság!

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület Nyugati pályaudvartól 5 percre

Munkaidő

Heti 40 órában (az elszámolási időszak 2 hetében); Hétfőtől-péntekig, 9.00-17.00-ás munkarendben

Fizetés

Előnyt jelent

Megfelelő lehetőség nyugdíjas és kismama munkakeresőknek, vagy azoknak, akik nem szeretnének/nem érnek rá egész hónapban dolgozni!

Egyéb

Jelentkezni a Jelentkezés gombra kattintva lehetséges, fényképes önéletrajz csatolásával!

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.