Mosodai munka - Budapest

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budapest 9. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
bruttó 115000 Ft/hó alapbér + TELJESÍTMÉNY ALAPÚ BÓNUSZ, munkábajárási költségtérítés + 5000 Ft étkezési utalvány/hó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- ruhaválogatás
- mosás
- ruhahajtogatás
- számozás
- ruhák és textíliák típus és szín szerinti szétválogatása
- foltok előkészítése
- ruhák és textíliák mosása
- szárítás és vasalás
- ruhanemű polcokra helyezése, felakasztása a szállításhoz, átvételhez

Információk a kiválasztási folyamatról

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Megbízó

Az évek során a textilfestő tevékenységből mosodai szolgáltatóvá, később professzionális bértextília vállalkozássá fejlődött. A 165 éves családi vállalkozás már a kezdetektől fogva úttörő volt saját területén. Ezért ajánljuk mi is erőteljesen növekvő nemzetközi partnerünket, Európa egyik vezető, textiltermékekkel kapcsolatos szolgáltatásokat nyújtó vállalatát.

Tisztasági és belsőépítészeti megoldásokat, valamint munkaruházattal és védőeszközökkel kapcsolatos szolgáltatásokat kínál ügyfelei számára, jelenleg mosodai munkára várja az érdeklődők jelentkezését.

A cég textiltermékekhez kapcsolódó szolgáltatásaira egyaránt jellemző a költséghatékonyság és a környezetbarát eljárások preferálása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

- általános iskolai végzettség
- betöltött 18. életév
- megfelelő fizikum
- kézügyesség
- precíz, pontos munkavégzés
- monotonitástűrő képesség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Katona József utca 15.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.