Mosodai munka - Budapest

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

- ruhaválogatás
- mosás
- ruhahajtogatás
- számozás
- ruhák és textíliák típus és szín szerinti szétválogatása
- foltok előkészítése
- ruhák és textíliák mosása
- szárítás és vasalás
- ruhanemű polcokra helyezése, felakasztása a szállításhoz, átvételhez

Elvárások

- általános iskolai végzettség
- betöltött 18. életév
- megfelelő fizikum
- kézügyesség
- precíz, pontos munkavégzés
- monotonitástűrő képesség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Budapest 9. kerület

Munkaidő

Heti 40 óra hétfőtől péntekig és vasárnap éjjel, három műszakos munkarend (05:30-13:30 / 13:30-21:30 / 21:30-05:30)

Fizetés

bruttó 115000 Ft/hó alapbér + TELJESÍTMÉNY ALAPÚ BÓNUSZ, munkábajárási költségtérítés + 5000 Ft étkezési utalvány/hó

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.