Ügyvezető asszisztensi pozíció!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

- ügyvezetők napi munkájának támogatása
- vezetői értekezletek, meetingek előkészítése, azokon való részvétel; jegyzőkönyv írása
- partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás és egyeztetés
- irodavezetői feladatok
- egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

- középfokú végzettség
- aktív középfokú angol nyelvtudás
- min. 3 éves tapasztalat
- kiemelkedően precíz hozzáállás, nagyon jó problémamegoldó képesség

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 9-17 - teljes munkaidős!

Fizetés

Versenyképes fizetés

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.