HR koordinátort keresünk!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

- partnercégekkel való kapcsolattartás
- interjúztatás, kiválasztás (2. körös interjúk megszervezése)
- nyilvántartások vezetése
- havi teljesítmény elszámolásának irányítása
- felmerülő problémák megoldása

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- 2-4 éves tapasztalat koordinátori területen
- alapfokú angol nyelvismeret
- megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó-képesség
- adminisztrációs feladatokra való nyitottság

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület Katona József utca

Munkaidő

Teljes munkaidős pozíció, heti 40 órában.

Fizetés

Versenyképes fizetés

Előnyt jelent

•B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
•tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.