HR koordinátort keresünk!

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület Katona József utca
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Versenyképes fizetés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- partnercégekkel való kapcsolattartás
- interjúztatás, kiválasztás (2. körös interjúk megszervezése)
- nyilvántartások vezetése
- havi teljesítmény elszámolásának irányítása
- felmerülő problémák megoldása

Információk a kiválasztási folyamatról

•B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
•tárgyalóképes angol nyelvtudás

Megbízó

Diákmunkákkal foglalkozó cégünkhöz keresünk megbízható csapattársat hosszútávra, teljes munkaidőbe!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

- felsőfokú végzettség
- 2-4 éves tapasztalat koordinátori területen
- alapfokú angol nyelvismeret
- megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó-képesség
- adminisztrációs feladatokra való nyitottság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.