Pénzügyi termékértékesítési munkatárs - budaörs

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
bruttó 160.000-180.000 + jutalék + CAFETERIA

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

•A különböző pénzügyi termékek értékesítése (áruhitel, személyi kölcsön, hitelkártya, biztosítás)
•Vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása, eligazítása
•Szerződések készítése
•Egyéb adminisztrációs feladatok (lefűzés, szkennelés, nyomtatás…)

Információk a kiválasztási folyamatról

Felsőfokú releváns végzettség előny.

Megbízó

Az egyik legnagyobb francia csoporthoz tartozó, szilárd alapokon nyugvó vállalat, amely már 31 éve működik és több mint 7 millió ügyfél bizalmát élvezi szerte a világban. Magyarországon már 12 éve jelen van és kínál széleskörű pénzügyi megoldásokat a magyar lakosság számára.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

•Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
•Középfokú végzettség
•Ápolt, igényes megjelenés
•Határozott, ügyfélorientált gondolkodásmód

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Katona József utca 15.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.