Jól jönne egy kis plusz pénz karácsonyra? egyszerű raktári csomagolási munka a váci úton!

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

Megadott lista alapján termékek összeválogatása, csomagolása, anyagmozgatás.

Elvárások

Pontos, precíz, munkájukra igényes munkavállalók jelentkezését várjuk.

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Pest megye

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, 8 órás műszakban, alkalmanként hétvégi munkavégzéssel! A munka előreláthatólag karácsonyig tart!

Fizetés

Br. 750 Ft/óra + bérpótlék

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb

Jelentkezni a toborzas@eucsoport.hu e-mail címen lehet név, telefonszám megadásával. Kérem, jelentkezésekor az EGYÉB mezőben tüntesse fel ráérését!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.