Raktáros- targoncavezető - budapest

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

-Raktározás és készletgazdálkodás;
-Bevételezés, árukiadás;
-Riportok készítése;
-Éves leltár előkészítése;
-Fizikai feladatok: rakodás, anyagmozgatás.

Elvárások

-GYALOGKISÉRETŰ TARGONCAVEZETŐI JOGOSÍTVÁNY (OKJ-s);
-B kategóriás jogosítvány;
-3-5 éves raktáros tapasztalat;
-MS Office ismeret;
-Stressztűrő képesség

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Budapest III. kerület

Munkaidő

Heti 40 óra, hétfőtől csütörtökig 8:00-17:20, pénteken 8:00-14:30

Fizetés

Bruttó: 330.000 Ft+ 6 hónap leteltét követően Allianz nyugdíjpénztári hozzájárulás

Előnyt jelent

-Angol nyelvtudás
-SAP ismeret

Egyéb

Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány megléte.

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.