Team asszisztens - budapest

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bruttó: 300.000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

-Bejövő és kimenő számlák iktatása, szortírozása;
-Adminisztrációs feladatok ellátása;
-HR asszsisztensi feladatok ellátása;
-Hostess feladatok céges rendezvényeken

Megbízó

A világ egyik vezető informatikai megoldásokat és szolgáltatásokat kínáló partnerünk részére keresünk kiváló angol nyeltudással rendelkező TEAM asszsisztensi munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

-Felsőfokú végzettség;
-Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban;
-Microsoft Office felhasználói szintű ismerete;
-B kategóriás jogosítvány;
-Problémamegoldó képesség;
-Empatikus készség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.