Áruellenőr - országos élelmiszerlánc

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
a hibák dokumentálása
a raktári raklapok minőségi osztályozása
kamionok plombálása
logisztikai nyilvántartás naprakészen tartása
áthaladó termékek ellenőrzése

Elvárások

alapszintű számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel)
precizitás, pontosság, gyorsaság

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Üllő

Munkaidő

6-14:30/13:30-20:00

Fizetés

Fizetésrő információt a jelentkezést követően nyújtunk

Előnyt jelent

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.