Áruellenőr - országos élelmiszerlánc

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Üllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Fizetésrő információt a jelentkezést követően nyújtunk

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
a hibák dokumentálása
a raktári raklapok minőségi osztályozása
kamionok plombálása
logisztikai nyilvántartás naprakészen tartása
áthaladó termékek ellenőrzése

Információk a kiválasztási folyamatról

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Megbízó

Partnerünk az FMCG szektor meghatározó szereplője megbízásából keresünk raktári munkatársat. A vállalat amely 1996 óta áll a magyar lakosság szolgálatában, közel 20 áruházával az oszág minden pontján elérhető.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

alapszintű számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel)
precizitás, pontosság, gyorsaság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.