Recruitment specialist - németország

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

AUFGABEN:
•Rekrutieren von Facharbeitern aus Ungarn
•Selektion von Bewerbern
•Interviews organisieren und abwickeln
•Erstellung der Bewerberprofile
•Allgemeine Datenpflege
•Erfassen und Aktualisierungen der Stellen
•Enge Zusammenarbeit mit dem Vertrieb
•Wohnmöglichkeiten an den jeweiligen Einsatzorten recherchieren, Preisverhandlungen ausführen
•Begleitung der ungarischen Mitarbeiter

Elvárások

ERWARTUNGEN:
•Mindestens 1 Jahr Berufserfahrung
•Gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
•Ehrgeiz
•Offen
•Teamfähigkeit
•Empathie
•Gute organisatorische Fähigkeiten
•Menschenorientiertheit

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

München

Munkaidő

ARBEITSZEIT: 8 Stunden pro Tag; 40 Std. pro Woche. Ganz flexibel vom Montag bis Freitag

Fizetés

GEHALT: BRUTTO 2300 EUR/ Monat als Einstiegsgehalt

Egyéb

START: Ab sofort
Versicherung und Unterkunft ist gesichert; NETTO: 450-500 EUR / Monat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.