Éttermi dolgozó - Győr

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

Éttermi barista - bér: nettó 145.000 Ft
• A vendégek gyors, barátságos, szakszerű kiszolgálása
• Az ételek ellenőrzése felszolgálás előtt

Éttermi mosogató - bér: nettó 135.000 Ft
• Naponta tisztítja a kijelölt területeket takarítása.
• Evőeszközök, tányérok, poharak mosogatása.

Éttermi kasszás - bér: nettó 145.000 Ft
•A pénzügyi tranzakciók elvégzése, az előírások alapján.
•Ellenőrizni a vendégszámlákat és a service részen dolgozók munkáját.

Éttermi szervizes/leszedő - bér: nettó 140.000 Ft
•Aktuális információk nyújtása a vendégeknek, kollegáknak (pl. akciók, engedmények)
•Saját stáció teljes körű menedzselése.

Éttermi előkészítő - bér: nettó 140.000 Ft
•A fellépő árubeszerzési igényeket a konyhafőnök felé jelzi.
•Összeállítja az el- és lefőzendők listáját, valamint meghatározza a személyzeti étkezés mennyiségét.

Pizza és salátaszakács - bér: nettó 155.000 Ft
Pastaszakács - bér: nettó 165.000 Ft
•Biztosítani a gördülékeny munkavégzést a konyha összes részlegén.
•Felügyelni, hogy az elkészülendő ételek a konyhafőnök minden elvárásának megfeleljenek.
•A tálalás lebonyolítása

Elvárások

• Önállóság, precíz munkavégzés
• Környezetre, munkára való igényesség
• Megbízhatóság
• Kedves, mosolygós, nyitott személyiség
• Stressztűrő, problémamegoldó képesség

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Győr

Munkaidő

Hétfőtől vasárnapig 09:00-24:00, heti 5 munkanap (napi 8 óra) - 2 pihenőnap beosztás szerint

Fizetés

Munkakörtől függően változik

Előnyt jelent

• Angol nyelv alapfokú ismerete
• Hasonló körben szerzett tapasztalat

Egyéb

• Rotációs munkavégzés
• A partner igény esetén az angol nyelvoktatást támogatja
• A legjobbak évente egyszer egy képzésen vehetnek részt az olaszországi Triesztben!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.