Éttermi dolgozó - Győr

Eu-Jobs Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Munkakörtől függően változik

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Éttermi barista - bér: nettó 145.000 Ft
• A vendégek gyors, barátságos, szakszerű kiszolgálása
• Az ételek ellenőrzése felszolgálás előtt

Éttermi mosogató - bér: nettó 135.000 Ft
• Naponta tisztítja a kijelölt területeket takarítása.
• Evőeszközök, tányérok, poharak mosogatása.

Éttermi kasszás - bér: nettó 145.000 Ft
•A pénzügyi tranzakciók elvégzése, az előírások alapján.
•Ellenőrizni a vendégszámlákat és a service részen dolgozók munkáját.

Éttermi szervizes/leszedő - bér: nettó 140.000 Ft
•Aktuális információk nyújtása a vendégeknek, kollegáknak (pl. akciók, engedmények)
•Saját stáció teljes körű menedzselése.

Éttermi előkészítő - bér: nettó 140.000 Ft
•A fellépő árubeszerzési igényeket a konyhafőnök felé jelzi.
•Összeállítja az el- és lefőzendők listáját, valamint meghatározza a személyzeti étkezés mennyiségét.

Pizza és salátaszakács - bér: nettó 155.000 Ft
Pastaszakács - bér: nettó 165.000 Ft
•Biztosítani a gördülékeny munkavégzést a konyha összes részlegén.
•Felügyelni, hogy az elkészülendő ételek a konyhafőnök minden elvárásának megfeleljenek.
•A tálalás lebonyolítása

Információk a kiválasztási folyamatról

• Angol nyelv alapfokú ismerete
• Hasonló körben szerzett tapasztalat

Megbízó

Egyedülálló fresh-casual koncepciót valló budapesti éttermekbe keresünk munkavállalókat.

Ha ambiciózus és szeretne új kihívásokat egy lendületes, fiatalos csapat tagjaként, akkor ez a munkahely csak Önre vár! Miért éri meg az éttermi csapat tagjának lenni? Mert pörgős, olaszos és nem utolsó sorban kifinomult környezetben dolgozhat!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

• Önállóság, precíz munkavégzés
• Környezetre, munkára való igényesség
• Megbízhatóság
• Kedves, mosolygós, nyitott személyiség
• Stressztűrő, problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

Katona József utca 15.
1137 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.