Felszolgáló - Németország

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

- Saját station teljes körű menedzsmentje (terítés, kiszolgálás, számlázás és kasszírozás)
- Adott esetben az étteremben történő rendezvényeken való aktív részvétel
- A vendégek kényelméről való gondoskodás

Elvárások

- Nyitott, kalandvágyó személyiség
- Könnyed kapcsolatfelvétel képessége
- Középszintű aktív NÉMET nyelvtudás
- Csapatban és egyénileg is sikeres munkavégzés
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Vendéglátás iránti elkötelezettség

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Németország

Munkaidő

Heti 40 + óra/ 5 nap, 2 szabadnap

Fizetés

Bruttó 8,51 EUR órabér + BORRAVALÓ (500-1000 EUR/hó)

Előnyt jelent

Releváns tapasztalat

Egyéb

- Lehetőség hosszú távú munkavégzésre - Sikeres interjú után azonnali munkakezdés lehetséges - Étkezési kedvezmény - Szállás biztosítva: 250-300 EUR/hó áron

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.