Pénzügyi termékértékesítési munkatárs

A munkát keresők számára az euJOBS Kft célja az, hogy az adott képesség, tanulmány, és tapasztalatok mentén a mindenkori jelölthöz leginkább illő pozíciót kínáljuk fel. Ügyfeleinkkel a munkaerő közvetítés folyamatait egységesítve biztosítjuk a transzparens szolgáltatás nyújtást

Céginformáció

Az euJOBS Kft., az utóbbi években közel 1000 fő sikeres közvetítését valósította meg hazánkban és az EU-ban. Szolgáltatásunk középpontjában a munkára jelentkezők és munkaadók állnak.

Feladatleírás

•A különböző pénzügyi termékek értékesítése (áruhitel, személyi kölcsön, hitelkártya, biztosítás)
•Vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása, eligazítása
•Szerződések készítése
•Egyéb adminisztrációs feladatok (lefűzés, szkennelés, nyomtatás…)

Elvárások

•Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
•Középfokú végzettség
•Ápolt, igényes megjelenés
•Határozott, ügyfélorientált gondolkodásmód

Állás megosztása

Részletek

Munkavégzés helye

Solymár, Csömör, Óbuda, Soroksár, Kecskemét

Munkaidő

heti 40 óra napi 8 óra hétfő - vasárnap viszonylatában AKÁR RÉSZMUNKAIDŐBEN IS!

Fizetés

bruttó 160.000-180.000 + jutalék + CAFETERIA

Előnyt jelent

Felsőfokú releváns végzettség előny

Egyéb

A munkaadó egy hónapos átfogó tréninget biztosít: kommunikációs, termékismertetői, értékesítői. Már a tréning során is bruttó fix fizetésben részesül a munkavállaló. Kitűnő lehetőség azon személyek számára, akiket érdekel a pénzügy világa, akik jól szervezett munkakörnyezetben szeretnének szakmailag és pénzügyileg is fejlődni.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.