Műszaki előkészítő

Építőipari cég

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarországon és Külföldön egyaránt dinamikusan fejlődő cégünk keres komplex munkakörbe, magyarországi munkavégzésre építész / gépész területen egyaránt jártas

Műszaki előkészítőt

Főbb feladatok, munkák:
• Költségvetés-árajánlat készítése
• Bekerülési költség meghatározása
• Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
• Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés
• Műszaki tartalom meghatározása
• Műszaki és pénzügyi ütemterv készítése
• Helyszíni felmérések elvégzése
• Helyszíni bejárásokon való részvétel
• Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
• Vállalkozók, beszállítók versenyeztetése,
• Kivitelezési munkák önálló koordinálása
• Építési határidők betartása, betartatása
• Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
• Alvállalkozók kiválasztása, szerződéskötések lebonyolítása
• Költségkeret betartása
• Pénzügyi elszámolások egyeztetése, összeállítása

Alapvető elvárások:
• Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
• Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
• MS Office programok kiváló ismerete
• AutoCAD ismerete
• Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
• Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
• Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
• Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
• B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• épületgépész területen szerzett tapasztalat (épületgépész technikus/mérnök végzettség)
• 5 évet meghaladó szakmai tapasztalat és felsőfokú végzettség
• Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
• Felelős műszaki vezetői jogosultság
• Az ÉN-ÉNK-ÖN normagyűjtemény Fejezet-munkanem struktúra és költségvetés készítő programok ismerete
• TercVIP ismerete
• Közbeszerzési eljárásokban való jártasság
• Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes jövedelem,
• Szakmai fejlődés
• Munkavégzéshez szükséges tárgyi feltételek és eszközök

Egyéb információ az állásról:
• Munkavégzés helye Budapest

Állás, munka területe(i):
• Építőipar, Ingatlan
• Épületgépész
• Építész
• Kivitelező, General kivitelező
• Műszaki előkészítő
• Projektmenedzsment

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése