UPS karbantartó, szervizes (nrg147)

Régió: Pest megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
UPS karbantartó, szervizes

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Az áramellátó berendezések, telepített szükség-áramfejlesztők, akkumulátorok karbantartásának, javításának, hibaelhárításának ellátása és ezen berendezések felügyelete.

  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

  • Általános kisfeszültségű hálózaton karbantartási feladatok elvégzése.

  • 0,4 kV-os elosztó berendezések karbantartása.

Elvárások:

  • technikusi vagy mérnöki végzettség

  • hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Kábelszerelői végzettség.

Munkavégzés helye:

  • Pomáz

  • Időszakos jelleggel magyarországi vidéki munkahelyek.

Munkaidő:

  • 8:00 - 16:30

  • Túlóra vállalása lehetséges.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés.

  • Hosszú távú munkalehetőség.

  • Versenyképes fizetés.

  • 13. havi fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát- fizetési igény megjelölésével az nrg147@nrgpower.eu email címre. Az email tárgya: „UPS karbantartó” legyen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.