Megbízónk részére keresünk Asszisztenst Budapest 12. kerületbe

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk részére keresünk
Asszisztenst
Budapest 12. kerületbe

FELADATOK :
• Bejövő-kimenő számlák kezelése
• Bérügyi feladatok
• Munkavállalók előszűrése
• Jelentkezők telefonos megkeresése
• Megrendelő partnerekkel való kapcsolattartás, számlázási kérdések lebonyolítása, szerződések/kiegészítő szerződések készítése
• Teljesítés igazolások és elszámolások készítése
• Postázási feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK :
• Hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
• angol és/vagy német nyelvtudás
• felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK :
• Biztos céges háttér
• Versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg54@nrgpower.eu email címre

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.