Technológus (nrg6)

Energy Power Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magas műszaki színvonalú energetikai, vízierőművi és papíripari gépek gyártásával foglalkozó tiszakécskei partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Technológus

Feladatok:

Technológia készítése

A termékgyártás előkészítése

A gyártás folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség

Több éves technológusi tapasztalat hegesztett- és/vagy forgácsolt fémszerkezet gyártási területen

Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás

Előny:

Hegesztett / forgácsolt szerkezetekben szerzett jártasság

JD Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete

Ajánlatunk:

Stabil hátterű nemzetközi cég

Versenyképes munkabér

Cafeteria

Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg6@nrgpower.eu email címre

    Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Energy Power Kft. munkaerő-közvetítéssel és -kölcsönzéssel, outsourcinggal és HR tanácsadással foglalkozik Magyarország teljes területén. Ügyfeleink változó méretű és tevékenységű cégek, kisvállalkozásoktól a multinacionális vállalatokig.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Energy Power Értékesítési Kft.
Táncsics Mihály utca 48.
2013 Pomáz
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.