Takarító (nrg5)

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Partnercégünk számára keresünk takarító munkakörbe munkatársakat

Feladatok:

  • Általános takarítási feladatok

  • Az intézmény kijelölt helyiségeinek takarítása

  • Folyosók takarítása

  • Irodák, az irodai bútorok, berendezések tisztán tartása

  • Mosdók takarítása

  • Nagytakarítás meghatározott alkalmakkor

  • Nagytakarítás a karbantartási munkákat követően

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • OKJ-s végzettség előnyt jelent

  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszú távú, teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az nrg5@nrgpower.eu email címre.

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.