Logisztikus ( nrg2 )

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Megbízónk egy külföldön is elismert gépjárműipari beszállító cég, vasúti fékrendszerekhez, mezőgazdasági gépekhez, futóműegységekhez gyárt egyedi alkatrészeket. Új munkatársat keresünk számukra az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:
Alapanyagok és egyéb segédanyagok beszerzése
Megrendelések kezelése
Késztermékek szállítmányozása

Elvárások:
Középfokú logisztikai végzettség
Minimum 3 éves tapasztalat logisztikai területen
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó készség

Előny:
Angol nyelvtudás

Ajánlatunk:
Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalat
Versenyképes munkabér

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az nrg2@nrgpower.eu email címre.

  Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.