Minőségügyi mérnök

Régió: Győr-Moson-Sopron megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk egy piacvezető nemzetközi vállalat, a legnagyobb autógyárak számára gyárt rolórendszereket (napfényvédelem, lefedés- és rögzítés technika). Új munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Csapatmunkára való képesség
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
SAP ismerete

Feladatok:
Előzetes minőségtervezés/ APQP végrehajtása a termékfejlesztési fázisban, minőség- biztosítási módszerek felhasználásával (pl.: FMEA, PPAP)
Szériagyártás minőségbiztosítási feladatainak ellátása
Felelősség a folyamatok és a termékek állandó javításáért a minőségbiztosítási szabályok és a vevői elvárások figyelembe vételével (pl. TS 16949-2002)
Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel
Minőségügyi képviselet ellátása a vevőknél

Juttatások:
Karrier lehetősége egy stabil hátterű nemzetközi nagyvállalatnál
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Mosonszolnok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük,  regisztráljon  vagy  küldje el  fényképes, szakmai önéletrajzát az adat@nrgpower.eu email címre.

Lájkoljanak, kövessenek a facebookon  !!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.