Pultos

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Belvárosi éttermet üzemeltető megbízónk részére keresünk munkatársat:

Pultos

pozícióba.

Feladatok:

  • Az étterem terítésénél, felszolgálásához való készülésénél: eszközök előkészítése.

  • Pultok, vitrinek, hűtők feltöltése.

  • Ételek, italok kikészítése.

  • Számla kiállítása.

Elvárások:

  • Angol nyelvismeret.

  • Szakirányú végzettség. (Pályakezdők jelentkezését is várjuk.)

  • Büntetlen előélet.

  • Megbízhatóság, rugalmasság, lojalitás.

  • Ápolt, jó megjelenés.

  • Barátságos természet, vendégközpontú gondolkodásmód.

  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Előny:

  • Szakmai tapasztalat.

  • Bármixer és kávékülönlegességek ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés

  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, regisztráljon vagy  küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az nrg21@nrgpower.eu  email címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.