Hűtő és Klímaszerelő

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk részére keresünk dinamikus munkatársakat hűtő és klímaszerelő pozícióra.

Feladatok:

  • Lakossági és ipari klímaberendezések karbantartása (hűtő-, fűtő-, klíma- és szellőző-berendezések)

  • Hibajavítás

Elvárások:

  • Klímaszerelő végzettség, érvényes jogosítványokkal „zöld kártya”

  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat

  • "B" kategóriás jogosítvány

  • Kitűnő kommunikációs készség

  • Önálló és precíz munkavégzés

  • ital automaták ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Amit kínálunk:

  • céges autó

  • telefon

  • teljes munkaidő

  • biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, regisztráljon oldalunkon vagy küldje el önéletrajzát- az  nrg139@nrgpower.eu  e-mail címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.