Humánszolgáltatás értékesítő

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Megbízónk részére keresünk munkatársat

munkakörbe

Feladatok

  • A cég étékesítési stratégiájának megtervezése

  • Potenciális új ügyfelek felkutatása (Németország, Ausztria)

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

  • Ajánlatok készítése

  • Tárgyalások lebonyolítása

  • Folyamatos piacfigyelés

  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyaló, kommunikációs készség szóban és írásban

  • Tárgyalóképes Német nyelvtudás szóban és írásban

  • Önállóság, megbízhatóság, határozottság

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Feltétel:

  • Számítástechnikai eszközök megléte (számítógép, internet kapcsolat)

Előny:

  • Legalább fél éves aktív call centeres tapasztalat

  • Rendelkezik korlátlan telefon előfizetéssel (magyarországi hívásokra)

  • Budapesti és környéki lakhely

  • Felelősségteljes munkavégzés

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Dinamikus, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Fix alapbér+ kiemelkedő jutalékos rendszer

  • Rugalmas időbeosztás

Munkarend:

  • Napi 4-6 órában történő munkavégzés

Munkavégzés helye

  • otthon végezhető munka

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az nrg107@nrgpower.eu e-mail címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel „értékesítő”!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.