Hegesztő

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Megbízónk egy multinacionális autóipari beszállító cég, kipufogó dobokat és kipufogó rendszereket gyárt személy- és tehergépkocsikba. Új munkatársat keresünk számukra az alábbi pozícióba:

Hegesztő
Elvárások:

  • Hegesztő végzettség

  • Min. 1 év hegesztési tapasztalat (AWI, CO, ívhegesztés)

  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Rozsdamentes és saválló vékony lemezek, vékonyfalú csövek minőségi hegesztése

  • Vékonyanyag 0.75-1.5ös saválló csövek hegesztése

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet

  • Munkába járás támogatása

  • Műszakokhoz igazodó buszjárat

Munkavégzés helye:

  • (Jász-Nagykun-Szolnok Megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a nrg23@nrgpower.eu e-mail címre, a "Hegesztő" pozíció feltüntetésével.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.