Call center operátor

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk egy kiemelkedő call center szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő hazai cég, melynek fő tevékenysége az értékesítés előkészítése (adatbázis management, lead generálás) és támogatása (portfólió kezelés, keresztértékesítés) kimenő hívásokkal.
Új munkatársakat keresünk megbízónk számára az alábbi pozícióba azonnali belépéssel:

Call Center Operátor

Elvárások:

• Kimenő hívásos call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Értékesítési tapasztalat
• Értékesítési szemlélet
• Tanulékonyság, terhelhetőség
• Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

• Szolgáltatások értékesítése (telekom, pénzügy, logisztika, IT, autóipar, FMCG, energetika és gyógyszeripar területeken)
• Napi adminisztráció elvégzése

Juttatások:

• Stabil vállalati háttér
• Versenyképes fizetés (nettó 130.000-140.000,- Ft)
• Tréningeken, továbbképzéseken való részvétel

Munkaidő:

• Hétfőtől péntekig 8.00-16.30 között

Munkavégzés helye:

• Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát- fizetési igény megjelölésével- az alábbi email címre: operator@nrgpower.eu
Az email tárgya "Call Center Operátor" legyen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.