Asszisztens részmunkaidős (nrg171)

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Asszisztens részmunkaidőben

Feladatok:

-          Ügyvezető igazgató, munkájának támogatása.

-          Könyvelés támogatása (számlák kezelése, iktatás, humán szolgáltatásokból adódó,Tb, havi munkaügyi adminisztráció ellátása, összesítések készítése)

-          Az iroda működéséhez szükséges beszerzési feladatok ellátása.

-          Irodai háttértámogatás (postázás, iktatás, dokumentumok elkészítése, stb.)

Elvárások:

Szakirányú, legalább középfokú végzettség

Legalább 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kiváló MS Office felhasználói ismeret

Kiváló kommunikációs készség

Kreativitás, precizitás, megbízhatóság

Juttatások:

Stabil, hosszú távú munkaviszony

Versenyképes fizetés

Fiatalos, dinamikus csapat

Munkaidő:

Hétköznap, 8:00-tól - 12:30 -ig

Munkavégzés helye:

Budapest  XIII.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, az nrg171@nrgpower.eu email címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.