Ügyfelünk számára keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel járműfényező szakembert Németországba

Régió: Németország
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Feladatai:
- járművek javító fényezése és díszítő fényezése
- felületvédelem
- minőségellenőrzés
- javítási munkálatok a feldolgozott alkatrészeken

Elvárásaink:
- jármű vagy ipari fényezői végzettség
- 3-5 éves szakmai tapasztalat
- megbízhatóság
- csapatjátékos
- német nyelvtudás

Amit mi biztosítunk:
- határozatlan idejű szerződés
- alapbér + juttatások
- költségmentes, igényes szállás
- karácsonyi és nyaraláspénz a próbaidő lejárta után
- lehetőség az állás direkt betöltésére
Abban az esetben, ha a meghirdetett állásajánlat, nem 100%-ban illik Önre, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, és végzettségét igazoló dokumentumát, mert rengeteg további nyitott pozícióval rendelkezünk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát a kulfold39@nrgpower.eu email címre

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.