Humán-szolgáltatás értékesítő ( részmunkaidőben )

Régió: Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk részére keresünk munkatársat

Humán-szolgáltatás értékesítő

munkakörbe

Feladatok

• A cég értékesítési stratégiájának megtervezése
• Potenciális új ügyfelek felkutatása
• Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• Ajánlatok készítése
• Tárgyalások lebonyolítása
• Folyamatos piacfigyelés
• Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
• Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyaló, kommunikációs készség szóban és írásban
• Önállóság, megbízhatóság, határozottság
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód
• MS Office felhasználói szintű ismeretek

Előny:

• Budapesti és környéki lakhely
• Felelősségteljes munkavégzés
• B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
• Dinamikus, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk
• Fix alapbér+ kiemelkedő jutalékos rendszer
• Rugalmas időbeosztás

Munkarend:
• Napi 4-6 órában történő munkavégzés

Munkavégzés helye
• otthon végezhető munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg107@nrgpower.eu email címre

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.