Szlovák anyanyelven beszélő Call Center operátor (nrg16)

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Megbízónk , dinamikusan fejlődő hazai cég , multinacionális partnerek számára speciális értékesítés-támogatási szolgáltatásokat nyújtó hazai vállalat

Telefonos operátor  üzletágába, szlovák anyanyelven beszélő Call Center operátorok jelentkezését várja

FELADATOK

  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése német nyelven

  • A hívott ügyfelek érdeklődésének felkeltése

  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Gyors problémamegoldó képesség

  • Precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes, fix jövedelem

  • Rendszeres belső tréningek

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra

  • Barátságos munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg16@nrgpower.eu email címre

    Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.