Logisztikus ( nrg2 )

Energy Power Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy külföldön is elismert gépjárműipari beszállító cég, vasúti fékrendszerekhez, mezőgazdasági gépekhez, futóműegységekhez gyárt egyedi alkatrészeket. Új munkatársat keresünk számukra az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:
Alapanyagok és egyéb segédanyagok beszerzése
Megrendelések kezelése
Késztermékek szállítmányozása

Elvárások:
Középfokú logisztikai végzettség
Minimum 3 éves tapasztalat logisztikai területen
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó készség

Előny:
Angol nyelvtudás

Ajánlatunk:
Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalat
Versenyképes munkabér

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az nrg2@nrgpower.eu email címre.

  Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPower...

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Energy Power Kft. munkaerő-közvetítéssel és -kölcsönzéssel, outsourcinggal és HR tanácsadással foglalkozik Magyarország teljes területén. Ügyfeleink változó méretű és tevékenységű cégek, kisvállalkozásoktól a multinacionális vállalatokig.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

Energy Power Értékesítési Kft.
Táncsics Mihály utca 48.
2013 Pomáz
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.