Szakács (nrg145 )

Régió: Pest megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Dunabogdányi éttermet üzemeltető partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szakács

Feladatok:

  • Étlapon szereplő ételek elkészítése.

  • A rábízott alapanyagok gazdaságos, a hatósági előírásoknak megfelelő kezelése.

  • A munkaterület higiéniai követelményeinek betartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.

  • Megbízhatóság, rugalmasság, lojalitás, szorgalom.

  • Ápolt, jó megjelenés.

Előny:

  • Szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fizetés megegyezés szerint

  • Stabil, hosszú távú munkaviszony

  • Étkezés biztosítása

  • Szükség esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Dunabogdány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük,  regisztráljon  vagy  küldje el  fényképes, szakmai önéletrajzát  nrg141@nrgpower.eu email címre.

Lájkoljanak, kövessenek a facebookon  !!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.