Gépbeállító technikus

Régió: Tatabánya
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Partnerünk számára munkavállalókat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Automata / Fröccsöntő gépsorok/gépek gyártásképes állapotban tartása Átállások, gépbeállítások elvégzése

  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése

  • Pneumatikus, mechanikus meghibásodások elhárítása, műszaki problémák megoldása

  • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki (mechatronikai/automatizálási/gépész-technikus) végzettség

  • Erős pneumatikai és mechanikai gyakorlati ismeretek

  • Elektronikai gyakorlati tapasztalat

  • Alap szintű számítógépes tudás

  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete

  • Folyamatos műszakrend vállalása

  • Min. 1-3 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük,  regisztráljon  vagy  küldje el  fényképes, szakmai önéletrajzát  nrg141@nrgpower.eu email címre.

Lájkoljanak, kövessenek a facebookon  !!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.