CO hegesztő (nrg138)

Régió: Esztergom
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Partnerünk részére a megnövekedett termelési volumen miatt új kollégákat keresünk esztergomi gyárukba, az alábbi pozícióba:

CO hegesztő

Elvárások:

  • Szakmunkásképző vagy hegesztő szakmunkás végzettség

  • CO védőgázos hegesztés

  • Legalább 2 éves szakmai gyakorlat

  • Esztergom környéki lakóhely (Szlovákia is)

Feladatok:

  • Exportra kerülő alkatrészek hegesztése

  • Minőségi követelmények, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Próbahegesztés után azonnali kezdés

Munkarend:

  • 1 vagy 2 műszak

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük,  regisztráljon  vagy  küldje el  fényképes, szakmai önéletrajzát  nrg138@nrgpower.eu email címre.

Lájkoljanak, kövessenek a facebookon  !!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.