Víz-, gáz- és központi-fűtésszerelő (Németország)

Régió: Németország
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Dél-németországi munkára keresünk

Víz-, gáz- és központi-fűtésszerelőket

Feladatok:

  • tapasztalattal rendelkezik a fűtés és szaniter bekötésében és üzembe helyezésében

  • minden ami a fürdő és WC, szaniter bekötéséhez és üzembe helyezéséhez tartozik

  • kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembe helyezése

  • magabiztos fellépés az építkezéseken és a magánügyfeleknél egyaránt

  • önálló munkavégzés terv- és műszaki rajz alapján

  • 100%-ban megbízható és lelkiismeretes a munkavégzés során

  • csapatjátékos, rugalmas a munkaidőt és a munkavégzés helyét illetően

Elvárások:

  • német nyelv alapfokú ismerete (szaknyelv ismerete)

  • befejezett iskolai tanulmányok gáz-, víz- és központi fűtés-szerelő és klímaszerelés területén vagy ennek megfelelő egyéb iskolai végzettség

  • legalább 5 éves munkatapasztalat

  • rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány, saját autó előny, de nem feltétel

  • utazási hajlandóság Dél-Németország területén

Amit kínálunk:

  • Bruttó 13,50 €-tól/óra + Nettó 6,00 €-tól/óra (kiküldetési hozzájárulás)

  • az Ön elkötelezettségét átlag feletti jövedelemmel honoráljuk

  • legális, bejelentett németországi munkahely

  • teljes munkaidős foglalkoztatás

  • betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás

  • határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül

  • a szállás megszervezése a munkavégzés helyén

  • hetente biztosítunk előleget

  • magyar nyelven beszélő kapcsolattartó személy

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el részünkre - magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát - a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát a kulfold24@nrgpower.eu email címre. Az email tárgya „Víz- gáz- központi- fűtés szerelő” legyen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.