Targoncavezető szállással

Régió: Esztergom
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Megbízónk számára a megnövekedett termelési volumen miatt új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Elvárások:
• Elektromos targoncavezetői jogosítvány (3312,3313,3324)
• Targoncavezetői gyakorlat
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:
• Raktározásban szerzett gyakorlat

Feladatok:
• Raktári anyagmozgatás a termelési területen
• Szállító járművekre/járművekről történő árumozgatás

Munkarend:
• 3 műszak

Amit ajánlunk:
• Havi bónusz
• Vidéki jelentkezők részére szállás biztosítása
• Hosszú távú munkalehetőség
• Lelkes, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
• Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette
érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény
megjelölésével - az alábbi e-mail címre: nrg76@nrgpower.eu
Az e-mail tárgya "Targoncavezető" legyen és a levél tartalmazza az erre a hirdetésre mutató hivatkozást.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.