Felszolgálót keresünk azonnali kezdéssel !

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk részére , kezdő és gyakorlott
felszolgálót keresünk azonnali kezdéssel !

Feladatok:
• Rendelés felvétele - leadása
• Vendégek fogadása, kiszolgálása
• Számla kiállítása , kassza kezelése
Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Büntetlen előélet
• Megbízhatóság, rugalmasság, lojalitás
• Ápolt, jó megjelenés
• Barátságos természet, vendégközpontú gondolkodásmód
Előny:
• Angol nyelv
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Egyéb juttatások
• Dinamikus, fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
• Budapest
Munkaidő:
• Heti 5 nap, napi 8 óra változó munkarendben
• 3 hetente egy szombat ami 6 órás munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg40@nrgpower.eu email címre

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.