Cukrász ( Kecskemét )

Régió: Kecskemét
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

CUKRÁSZ
Kecskeméti partnerünk számára keresünk alábbi pozícióba munkatársat:
Cukrász

Pozíció leírás:
Torták, krémek, sütemények elkészítése és betöltése.

Feladatok:
- tésztakeverés
- egyéb sütőipari gépek kezelése
- hozzávalók mennyiségének kiszámítása és az alapanyagok előkészítése és kimérése
- felhasználandó anyagok mérése, keverése és ízesítése
- massza formázása, sütése, főzése, gőzölése, hűtése
- torták díszítése

Elvárások:
- középfokú szakképesítés, cukrász végzettség
- hasonló területen szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés
- megbízhatóság, önállóság, kreativitás

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő bérezés
- Családias, kellemes hangulatú, stabil munkahely
- Tiszta környezet

Munkavégzés helye:
- Kecskemét

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, jelentkezéshez küldje el FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT a katona@nrgpower.eu e-mail címre!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.