Villanyszerelő

Régió: Pest megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.
Villanyszerelő munkatársat keresünk
Főbb feladatok:
• Általános villanyszerelés.
• Helyszíni kivitelezés (kábelezés, tálcázás).
• Berendezésgyártás 2500A-ig.
• Általános kisfeszültségű hálózaton karbantartási feladatok elvégzése.
• 0,4 kV-os elosztó berendezések karbantartása.
Elvárások:
• villanyszerelő végzettség
• hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Tervrajzok olvasásában, értelmezésében való jártasság.
Előnyt jelent:
• Kábelszerelői végzettség.
• ÉV-i és egyéb felülvizsgálói képesítés.
Munkavégzés helye:
• Pomáz
• Időszakos jelleggel magyarországi vidéki munkahelyek.
Munkaidő:
• 8:00 - 16:30
• Túlóra vállalása lehetséges.
Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés.
• Hosszú távú munkalehetőség.
• Versenyképes fizetés.
• 13. havi fizetés,
• Évközi bónusz.
• Kiemelt juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrg24@nrgpower.eu/ oldalunkat ahol regisztrálhat vagy küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az nrg24@nrgpower.eu email címre.

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.