Légtechnikai Berendezésgyártó - Acéllemez megmunkáló (nrg9)

Régió: Pest megye
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Megbízónk egy Pest megyei légtechnikai berendezéseket gyártó céghez keresünk új munkatársakat a következő pozícióban:

Légtechnikai berendezésgyártó - Acéllemez megmunkáló

Főbb feladatok:

  • lemezvágás

  • hengerítés

  • elhajlítás

  • peremezés

  • ponthegesztés

  • korcolás

Elvárások:

  • alapfokú végzettség

  • kézügyesség

  • megbízhatóság

Előny:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 7:00-16:00

Munkavégzés helye:

  • Diósd

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/  oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg9@nrgpower.eu  email címre

 Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.