Villamosmérnök (nrg7)

Régió: Budapest
MUNKA. TŐLÜNK. NEKED.

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót,

VILLAMOSMÉRNÖK munkakörbe,

Feladatok:

  • Villamos berendezések végellenőrzési feladatai

  • Villamos berendezések tesztelési feladatai

  • Az ellenőrzés során mérések elvégzése, jegyzőkönyvkészítés (a jegyzőkönyvben szereplő keret paraméterek előre meghatározottak - teszt protokoll)

  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség (folyamatban lévő tanulmányok nem jelentenek akadályt)

  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Stratégai gondolkodás

  • Ügyfélközpontú és megoldás-orientált gondolkodásmód

  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség

  • Minőségközpontúság

  • Terhelhetőség

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló területen vagy munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, keresse fel http://nrgpower.eu/ oldalunkat ahol  regisztrálhat vagy küldje el szakmai önéletrajzát az nrg7@nrgpower.eu email címre

Ismerje meg ,lájkolja facebook oldalunkat https://www.facebook.com/EnergyPowerKft
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.