Elektromos karbantartó

EMT Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Gödöllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft. a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

munkatársat.

Feladatok:
- NC-PLC vezérlésű automatikus gyártósori termelő berendezések javítása, karbantartása
- tervszerű megelőző karbantartások, dokumentálás
- géptelepítések, új és használt gépek üzembe helyezése
- gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése
- Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása
- A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása.
- Alkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzése.
- Egyéb karbantartási feladatok elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Hosszútávú, biztos munkahely
- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéseket az Eva.GYIMESI@maike-automotive.com e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

- Mechatronikai, automatizálási, vagy elektromos technikusi végzettség
- PLC programozási ismeretek (Modicon, Schneider, Siemens)
- Termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3 év)
- Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
- Rugalmasság és terhelhetőség
- Jó problémamegoldó készség és csapatszellem
- B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat