Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Tömeges értékesítési menedzser

Cégnév: EDF Démász Zrt.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2012.12.01.

Az EDF DÉMÁSZ Zrt.
pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Leendő munkatársunk alapvető feladata:

A tömegesen kezelt üzleti ügyfélkör versenypiaci energia (áram és gáz) értékesítésének és ügyfélszolgálatainak koordinálása. A munkavégzés helye Szeged.

Ezen túlmenően:
• értékesítési és ügyfélszolgálati folyamatok optimalizálása,
• részvétel az ajánlatok kidolgozásában, továbbfejlesztésében,
• értékesítési kampányok tervezése, előkészítése, riportozása, nyomon követése
• kapcsolattartás külső partnerekkel,
• a szegmenshez tartozó ügyfélkörrel kapcsolatos koordinációs feladatok elvégzése,
• informatikai fejlesztésekben való közreműködés,
• közbeszerzési eljárásokban való részvétel.

Várjuk jelentkezését, ha:
• felsőfokú gazdasági- vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezik, és
• aktív tárgyalóképes angol nyelvtudással bír szóban és írásban is.

Emellett:
• projektszemléletű, tapasztalata van projektek kivitelezésében,
• értékesítői vénával rendelkezik,
• a problémák megoldására törekszik és eredménycentrikus,
• kitartó és vállalja a felelősséget.

Amit kínálunk:
• kitűnő munkakörülmények egy nemzetközi multinacionális cég hazai leányvállalatánál
• szakmai kihívások a régió egyik meghatározó munkáltatójánál,
• két évre szóló munkaszerződés,
• a munkakör a kiválasztást követően betölthető.

A pályázatokat, melyek magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzot,
motivációs levelet tartalmaznak,

2012.12.15-ig
a szemelyugy@edf.hu email címére kérjük küldeni.
A pályázattal kapcsolatos kérdéseket a fenti email címen fogadjuk.

Az üzenet tárgyában szerepeljen a
„Tömeges értékesítési menedzser” jelölés!

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

EDF Démász Zrt.