Németországi idősotthonba idősgondozót keresünk!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

A munkavégzés helye
Bamberg, Ulm, Reutlingen, Freiburg, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.02.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1800 -2000 EUR

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dél-Németországi idősotthonok számára TÁRSALGÁSI SZINTŰ (A2) NÉMET NYELVTUDÁSSAL (Személygépkocsival ) rendelkező tapasztalt idősgondozókat/ápolókat keresünk hosszú távra .

Feladatok:
-az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
- A higiéniai előírások, elvárások betartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit biztosítunk az Ön számára:

- az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk (min. 1794€ Brutó + 368€ Netó pótlék ,ca. 1400-1500€ nettó 23 munkanap * 8 órára + ingyen szállás a munkahelye közvetlen közelében) Túlórára van lehetőség!

-Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
-Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
-25 % túlóra pótlék, 50% hétvégi pótlék, 100 % ünnepnapokon, Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz
-Munkaruhát biztosítunk
-hetente biztosítunk előleget!
-magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő email címen: k.kormanyos@dremo.com vagy látogassák meg oldalunkat: www.dremo.com
Kapcsolattartó: Kormányos Klára; Elérhető: 00493518977523; H-P: 9-16 óráig
Jelentkezéseket fényképes, NÉMET nyelvű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Idősotthonok Dél Németországban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

Beteggondozó, Idősgondozó, ápoló

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
-Releváns szakirányú végzettség, (OKJ-s képzéseket is elfogadjuk)
-rokonszakmával több éves munkatapasztalat kórházban, idősotthonban, szociális otthonban vagy hasonló intézményben (legalább 1 év)
- Alap szintű német nyelvtudás; haladó nyelvtudás előny (A2-B1)
- Utazási hajlandóság, terhelhetőség
- B jogosítvány, saját személyautó (előny!)
- Hajlandóság több műszakban dolgozásra, hétvégén ill. Ünnepnapokon munkavégzésre
- Számítógépes alapismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Dremo Személyzeti Szolgáltató kft egy családi tulajdonban lévő, közepes méretű Drezdai cég, amely büszkén tekinthet vissza 20 éves múltjára és tapasztalatára az állásközvetítés területén. Csapatunk tapasztalattal és odaadóan dolgozik azért, hogy a munkatársaink és ügyfeleink sikeressen együtt dolgozhassanak országszerte.
Munkásainknak azt a lehetőséget nyújtjuk, hogy egy széles ügyfélkörön belül minél rövidebb idő alatt helyezkedhessenek el, rövid idő alatt változatos tevékenységeket végezzenek és sokoldalú szakmai tapasztalatot gyűjtsenek. Az alkalmazási területeink: fa és fémfeldolgozás, üzleti és belsőépítészet, járófelület és parketta burkolás, villanyszerelői tevékenységek, vízvezeték szerelés, fűtés és légkondicionálás, idősotthonokban történő ápolás.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Mengsstraße 4
D-01139 Dresden
Németország