Ingatlan referens - hitel ügyintéző

Domumfund Ingatlan Kft.

A munkavégzés helye
Bartók Béla út 8., Győr
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- eladó ingatlanok felkutatása
- megbízások kötése
- eladók és vevők közötti kapcsolatteremtés
- ingatlan adatbázis kezelése
- kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Egyéb béren kívüli juttatások

Jutalék

Információk a kiválasztási folyamatról

Rendkívüli lehetőség, ha igazán sok pénzt akarsz keresni a dübörgő ingatlanpiacon! Most lehetsz jókor, jó helyen! Ne csak irigykedve, sóvárgó tekintettel nézd az ingatlan piacon dolgozó értékesítők sikereit, hanem most szállj fel arra a vonatra, amit már talán egyszer elengedtél! Ingatlan referenseket keresünk! Nem csak vállalkozóként, hanem akár bejelentett munkaviszonnyal. Élj a lehetőséggel! Várunk egy jó csapatba!

Győr-Moson-Sopron Megye területére keresünk téged:
- aki ingatlan értékesítési tapasztalatokkal rendelkezel vagy pályakezdő vagy, korhatár nélkül
- váltani akarsz
- jól kommunikálsz, szereted az embereket, élvezed a munkád
- és hajlandó vagy tenni a sikerért.
Amit kínálunk
- kimagasló jövedelem
- ingyenes irodai infrastruktúra
- ingyenes képzés

Feladatok:

Feltételek:
-Érettségi bizonyítvány

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- ingatlan értékesítési tapasztalat
- pályakezdő
- korhatár nélkül
- jó kommunikációs képesség
- emberek szeretete
- munka élvezete
- sikerért való tenniakarás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Home For Life - A boldog otthonokért!

Lépjen be velünk az ingatlanközvetítés új dimenziójába!

Nálunk valódi segítséget kap olyan elhivatott szakemberektől, akik folyamatosan és tevékenyen dolgoznak azért, hogy ügyfeleink nyugodtan hátradőlhessenek. Jól tudjuk, hogy az ingatlan eladása vagy vásárlása olyan különleges élethelyzet, melyben számtalan buktatót kell kikerülni a siker érdekében, ezért hivatásunk fókuszpontjában az emberek és a család állnak.

Amikor elhatároztuk, hogy ingatlanértékesítésbe kezdünk, mindent feladtunk azért, hogy ezt az álmunkat valóra váltsuk. Jelmondatunk - A boldog otthonokért! - hűen tükrözi azt a filozófiát, amire feltettük az életünket: ez pedig nem más, mint megtalálni azt az otthont, ahol Ön boldogan élhet.
Új cégként friss lendülettel, az elavult módszerek elhagyásával, a leghatékonyabb stratégiákat alkalmazzuk.
Kiemelt figyelmünket minden egyes megbízónkra kiterjesztjük, így a nekünk bizalmat szavazók tapasztalják, hogy nem csupán egyek a sok közül.
Engedje meg, hogy levegyük a válláról az intézkedés terhét, hogy az értékes időt azzal tölthesse, ami igazán fontos Önnek!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

Home For Life Ingatlan
Bartók Béla út 8.
9023 GYőr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sarus Lajos
Tel.: +36708507438
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat