Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Java fejlesztő

Cégnév: Digital Számítástechnikai Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.10.24.
Feladatok:
· Innovatív fejlesztési projektekben való részvétel
· Csapatmunkában történő együttműködés, de önálló fejlesztési tevékenység

Elvárások:
· Főiskolai/egyetemi végzettség
· Tapasztalat modern, reszponzív web UI kialakításában
· Magabiztos Javascript ismeretek
· Az elvégzett feladatok megfelelő dokumentációja

Előny:
· Valamilyen konkrét kliens oldali SPA Javascript framework ismerete(Ember, AngularJS, Backbone stb.)
· Tapasztalat REST API-k felhasználásában, esetleg kivitelezésében
· Valamilyen teszt keretrendszer használatában szerzett gyakorlat (unit, functional, integration testing)
· „Középhaladó\" szintű tapasztalat modern (AJAX, SPA) webalkalmazás fejlesztésben

Amit kínálunk:
· versenyképes fizetés
· szabad időbeosztás

Munkavégzés helye: Szeged
Munkaidő: teljes munkaidő

Önéletrajzát a munka@digital.co.hu e-mail címre várjuk.

Régió: Szeged
Pozíció: Programozó

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Digital Számítástechnikai Kft.