Technikus

CTDI Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

• Elektronikai eszközök hibaanalízise, felújítása.
• A munkavégzés adminisztrálása különböző elektronikus rendszerekbe.
• Együttműködés a hibaanalizáló mérnökkel.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag.
• Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek.
• Stabil és megbízható vállalati háttér.
• Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az allas@ctdi.eu címre. A tárgyban kérjük tűntesse fel: „TECHNIKUS.”

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Középfokú műszaki/technikusi szakmai végzettség.
• 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
• Magabiztos számítógép kezelés.
• Műszerkezelés ismeret (multiméter, oszcilloszkóp).

Előnyt jelent:
• Autóipari környezetben szerzett gyakorlat.
• Angol és/vagy német nyelvtudás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

A cég címe

CTDI Kft.

1183 Budapest