Ügyfélkiszolgáló

COPYGURU Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.08.15.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél stabil munkahelyen, biztos fizetésért jó hangulatú, vidám csapatban ügyfélkiszolgáló lenni?
Ha magadra ismersz, és tetszenek az alábbi feladatok, várjuk jelentkezésedet amennyiben:
- büszke vagy arra, hogy tudsz egyszerre precízen, pontosan, rugalmasan, lelkesen, kreatívan dolgozni,
- szeretsz emberekkel foglalkozni, és él a vágy benned, hogy folyamatosan fejlődhess,
- csábít téged, hogy kellemes munkakörülmények között dolgozz,
- kedveled a számítógép-kezelést, informatikát

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT NEKED NYÚJTUNK:
- stabil munkahelyet,
- hosszú távú munkalehetőséget,
- biztos, versenyképes fizetést,
- lojális hozzáállást,
- modern munkaeszközöket,
- egy jól együttműködő vidám csapatot,
- előrelépési lehetőséget, hiszen Te is lehetsz „GURU”.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Budapest
A kiválasztás során lehetőséged adódik három próbanap keretében – mely időre fizetést is kapsz – megismerkedni a leendő feladatokkal, munkatársakkal.
Ha végigolvastad és magadra ismertél, NE HABOZZ, nagyon várjuk a jelentkezésedet!
LEGYÉL TE IS EGY REMEK CSAPAT TAGJA!
Jelentkezéseddel, és a felvétel menetével kapcsolatban további információt weboldalunkon találsz a www.copyguru.hu/ugyfelkiszolgalo.php címen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

TÉGED KERESÜNK, HA:
- már van érettségid,
- hosszú távra keresel munkát,
- rendelkezel felhasználói szintű informatikai ismeretekkel,
- jól kommunikálsz,
- érdekel a fénymásolás, nyomtatás, kötészet és egyéb nyomdatechnikai folyamat.
ELŐNYT JELENT SZÁMODRA:
- eladói munkakörben töltött gyakorlat,
- szívesen és könnyen beszélsz az ügyfelekkel angol nyelven,
- tapasztalat ügyfélkiszolgálás területén,
- jártasság grafikai szoftverek használatában.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A 2008-ban alapított COPYGURU Kft. a hazai gyorsnyomdai piac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk rá, hogy magyar tulajdonú cégként, évről évre növekedve mára stabil piaci helyzetet tudhatunk magunknak. Magas színvonalon és versenyképes áron kínáljuk szolgáltatásainkat, ezért egyre növekvő forgalmat bonyolítunk le, immár 11 üzletünkben Budapesten. 2014-ben nemzetközi céggé válva megnyitottuk első üzletünket Qatarban is!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

1088 Budapest